Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Laminaty - RAIDO

Laminaty

Laminaty są bardzo uniwersalnym produktem, który nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Występują w wielu kolorach i odmianach. Są one tworzywami sztucznymi, które mogą składać się z jednej, dwóch lub trzech warstw materiału. Rdzeń laminatu najczęściej jest wykonany z akrylu oraz pokryty cienką warstwą wierzchnią. Podczas grawerowania warstwa ta jest usuwana, wówczas staje się widoczny kolor rdzenia.

RODZAJE LAMINATÓW:
1. Classic – laminat na bazie akrylu, odporny na promieniowanie UV. Do zastosowań wewnątrz, jak i na zewnątrz. 2 – 3 warstwowy. Od 0,8mm do 3,2mm grubości.
2. Metallic oraz Metallic Plus – laminat na bazie akrylu, charakteryzujący się metalicznym wyglądem. 2 warstwowy. Od 0,8mm do 3,2mm grubości. Wersja „Plus” odporna na promieniowanie UV.
3. Reverse – laminat na bazie akrylu z kolorową powłoką na odwrocie. 2 warstwowy. 1,6mm grubości.
4. Thins – elastyczny materiał na bazie akrylu z cienką warstwą wierzchnią. 2 warstwowy. 0,5mm grubości.
5. ADA Signage – barwiony materiał na bazie akrylu. 1 warstwowy. Od 0,8mm do 3,2mm grubości.
6. Textures –  laminat na bazie akrylu z teksturowaną powłoką do zastosowań w trudnych warunkach. Odpory na promieniowanie UV. 2 warstwowy. Od 1,6mm do 3,2mm grubości.
7. Lights – elastyczne i trwałe folie akrylowe z powłoką klejącą od spodu. 2 warstwowy. 0,1mm grubości.

ZASTOSOWANIA LAMINATÓW:
– znaki informacyjne (zewnętrzne i wewnętrzne)
– tabliczki z nazwiskiem
– etykiety i naklejki
– tabliczki bezpieczeństwa
– tabliczki opisowe
– tabliczki znamionowe
– napisy na trofeach
– wycinane litery i symbole
– modele architektoniczne
– plakietki i identyfikatory
– szyldy reklamowe
i wiele innych…

Fatal error: ini_set() (in eval) has been disabled for security reasons in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/themes/archi/footer.php(2) : eval()'d code on line 115