O nas

RAIDO


Przejmij władzę nad własnym życiem, żeby kierować jego rozwojem i Ty nadawaj mu rytm – to hasło przewodnie towarzyszy nam od początku założenia „RAIDO” i zarazem jest ono źródłem powstania nazwy firmy.

Naszym największym atutem jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Nie ma projektów ważnych i ważniejszych. Liczy się najwyższa JAKOŚĆ – wyselekcjonowane, najlepsze materiały i produkty; PRECYZJA – w cięciu i grawerowaniu; POMYSŁ – który jest jednym z najważniejszych elementów całego projektu.

Pracujemy na wysokiej jakości austriackim laserze grawerującym marki TROTEC. Swoją ofertę współpracy kierujemy zarówno do Polskich, jak i Niemieckich przedsiębiorstw (raidolaser.de).

Małym odłamem naszej działalności jest również sklep dla klientów indywidualnych, który znajduje się pod adresem Internetowym: jollywood.pl

Kamil Kałach

Boss / Project Manager

Specjalista od obróbki materiałów oraz obsługi lasera. Główny zarządca. Grafik, projektant.

Sebastian Kałach

Sales Representative

Przedstawiciel handlowy. Doradca klienta. Osoba do kontaktów międzynarodowych. Tłumacz.

Marta Nowicka

Creative Director

Administratorka stron Internetowych oraz marketingu w social mediach. Specjalistka od zadań kreatywnych. Grafik, fotograf.

KLIENCI O NAS

Fatal error: ini_set() (in eval) has been disabled for security reasons in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/themes/archi/footer.php(2) : eval()'d code on line 115