Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Materiały grawerskie - RAIDO

Materiały grawerskie

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości materiałów grawerskich do obróbki laserowej. Dostępne w wielu kolorach, z bogactwem zróżnicowanych struktur. Za pomocą lasera możemy w łatwy i szybki sposób przekształcić zwykły kawałek laminatu, akrylu czy też drewna w spersonalizowany, ciekawy produkt, który może stać się wizerunkiem Twojej firmy. Począwszy od prostych kształtów prostokąta czy kwadratu, po koło, dowolne kształty i znaki.

Dzięki precyzji i mocy lasera, wszelkie nadruki osiągają wysoką jakość. Grawerowanie laserem polega na wypaleniu wiązką lasera zewnętrznej warstwy produktu lub farby. Kolor, w jakim będzie widoczny wzór, zależy od koloru wewnętrznego grawerowanego materiału. Jest to jeden z najtrwalszych sposobów nadruku, co czyni grawer odpornym na ścieranie i odbarwianie.

Specjalnie dla potrzeb Twojej firmy pomożemy dobrać odpowiedni materiał, rozmiar, kolor, a także strukturę, tak aby finalny projekt w pełni wpisywał się w ramy Twojego przedsiębiorstwa.

Fatal error: ini_set() (in eval) has been disabled for security reasons in /usr/home/RAIDO/domains/raidolaser.pl/public_html/wp-content/themes/archi/footer.php(2) : eval()'d code on line 115